ODALARIMIZ

Deluxe Oda

25 m2 olan bu odamızda, tülle kaplı çift kişilik yatak, konuklarımızın rahat vakit geçirebilmesi için bir kanepe, banyo, 24 saat sıcak su, klima, LCD televizyon, ücretsiz wi-fi internet, mini buzdolabı ve saç kurutma makinası bulunuyor. Bu odamızda, istenirse yatak ekleyerek 3-4 misafirimizi ağırlayabiliriz.

Teras Oda

Ayvalık’ın masmavi denizini düşünerek tasarladığımız iki tek yataklı, yüksek tavanlı, terasa açılan odamızda, banyo, 24 saat sıcak su, klima, LCD televizyon, mini buzdolabı, saç kurutma makinası ve ücretsiz wi-fi bulunuyor.

Taş Oda

Duvarları, aslına sadık kalınarak yenilenen taş odamız, evin ilk yapıldığı zamandan kalma otantik dolabıyla, 25m2 büyüklüğünde. Taş odamızda, bir çift kişilik yatak, banyo, 24 saat sıcak su, klima, LCD televizyon, mini buzdolabı, saç kurutma makinası ve ücretsiz wi-fi internet bulunuyor. Taş odamızda da yatak ekleyerek 3-4 misafirimizi ağırlayabiliyoruz.

Lambri Oda

İki geniş tek yataklı, lambri duvarlı bu odamızı, Kiraz Çiçek’inin mor tonlarını düşünerek tasarladık. Ortak banyolu bu odamızda, klima, LCD televizyon, mini buzdolabı, ücretsiz wi-fi internet bulunuyor.