HAKKIMIZDA

Kiraz Çiçeği Butik Otel - Ayvalık

Kiraz çiçekleri; açtıklarında büyüleyici bir hayal alemini gözler önüne sererler. Ancak güzelliklerinde daha fazla bir şey vardır onlara da hayatın mucizesi denilebilir. Yeniden doğuşun simgesidir.

Kiraz Çiçeği Butik Otel; ismine yakışır nitelikte bir Rum evini yalın, konforlu ve modern çizgilerle harmanlayarak, otelden daha fazlasını arayanların beğenisine sunuyor.

Kiraz Çiçeği Butik Oteli Ayvalık merkezde, sahile 200 m mesafede, Ayvalığın 1854 yılında yapılmış tarihi binalarından birinin restorasyonu ile sizlere hizmet verecek toplam 4 odası ve keyifli terasıyla sizleri ağırlamaya hazır.Orijinal olarak korunmaya çalışılan tavan, yer döşemeleri, taş duvarları tarihi dolaplarıyla, cumbası ve tarihi dokusuyla sizlere keyifli anlar vaat ediyor.

Sizleri misafir edecek otantik yapıda klimalı odalarında banyo- tuvaletli, minibar, LCD televizyonlu sizlere layık temizlik anlayışı ve özellikle sizler için özel olarak seçilerek doğal ürünlerin sunulduğu sabah kahvaltısı ve en önemlisi bir aile ortamının yakınlığını hissedeceğiniz ev sahibesiyle sizleri konuk etmekten mutluluk duyacak ve yeni dost ortamları yaratacaktır.

Kiraz çiçeği butik otel ayvalık
Ayvalık kirazç çiçeği butik otel kahvaltı

Otel İstatistikleri

  • Guest Stay
  • Book Room
  • Members Stay
  • Meals Served